Стало відомо, скільки  жителів області отримали ID-картки

У Житомирській області станом на 13 листопада понад 36 тис. осіб отримали паспорт України у вигляді ID-картки. Про це повідомила облдержадміністрація з посиланням на управління Державної міграційної служби у Житомирській області.

«В області 36 тис. 676 осіб отримали внутрішній паспорт України у вигляді ID-картки. У минулому році такі картки отримали 8 тис. 496 осіб, а у цьому році  – 28 тис. 180 жителів області», – йдеться у повідомленні.

До слова, загальна вартість послуги становить 279 грн, у тому числі вартість адміністративних послуг за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки 87 грн та вартість бланка 192 грн. Термін розгляду заяви – не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Нагадаємо,  Жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора. У 2016 році управлінням міграційної служби на постійне місце проживання закордоном мешканцям Житомирської області було видано 365 дозволів. З них дітям – 80, пенсіонерам – 93, особам працездатного віку – 194.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *