Стало відомо, у скільки обійдеться будівництво палацу спорту у Житомирі

Стало відомо, у скільки обійдеться будівництво палацу спорту у Житомирі

Тендер виграла фірма з Київської області.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради завершило «багатостраждальний» тендер на будівництво Палацу спорту. Його виграло ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» з Вишгорода Київської області. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Як уже писав «Вголос.Zt», до участі у аукціоні допустили двох із трьох учасників. За результатами тендеру, який відбувся 31 жовтня, перемогу отримало ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД». Запропонована нею вартість склала 265 млн грн, майже на 1,3 млн грн дешевше від київського ТОВ «Альтіс-констракшн».

За попередніми умовами договору, будівництво палацу спорту мали розпочати вже у вересні, а завершити — до кінця 2021 року. Однак антимонопольний комітет виявив порушення і змінив попередні результати конкурсу. Тож до участі в аукціоні не допустили житомирське ТОВ «Арт-Хаус». А участь у тендері взяли дві фірми з Києва та області.

Нагадаємо, що на будівництво палацу спорту у Житомирі планували витратити майже 300 млн грн. Після втручання антимонопольного комітету до тендеру допустили дві фірми з Києва та області.

Leave a Comment