Стало відомо, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах області (ФОТО)

Стало відомо, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах області (ФОТО)

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики.

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації і оприлюднила знімки нових класів.

Нове обладнання з’явиться у 14 кабінетах хімії, 16 кабінетах біології, 5 кабінетах фізики, 14 кабінетах математики та 15 кабінетах географії.

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштують в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямують на це 13,5 млн грн», – йдеться у повідомленні.

За словами голови ОДА Гундича, клас і дизайном, і комфортом, і наявністю необхідного обладнання буде сконцентровувати увагу дітей на тому предметі, який вони вивчатимуть.

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики вже розроблені. Проте вони ще не остаточні – враховуватимуть також побажання вчителів і учнів.

Нагадаємо, у 2016 році переможцями обласного конкурсу на кращий опорний навчальний заклад стали Народицька гімназія Народицької селищної ради, Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишевицької сільської ради, Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району, Попільнянська гімназія № 1 Попільнянського району.

 

Leave a Comment