Стало відомо, які проекти бюджету участі реалізуватимуть у Баранівській ОТГ

Стало відомо, які проекти бюджету участі реалізуватимуть у Баранівській ОТГ

Подали 19 проектів.

У Баранівській об’єднаній територіальній громаді визначилися із тим, які проекти реалізовуватимуть у 2018-2019 роках. Про це повідомила прес-служба Баранівської ОТГ.

«У 2018 році жителі Баранівської ОТГ активно скористалися можливістю взяти участь у розподілі коштів міського бюджету через реалізацію своїх ідей для покращення життя в громаді і подали 19 проектів», – йдеться у повідомленні.

Більшість проектів стосувалися спорту, туризму та відпочинку. Із 19 задокументованих і обґрунтованих ідей 11 стосувалися цієї тематики.

Найбільше голосів набрав проект бюджету участі, що стосувався придбання нового фізіотерапевтичного обладнання для медичних закладів Баранівки. За нього проголосували 733 жителі районного центру. Друге місце посів проект «Острів закоханих». За нього віддали 568 голосів.

Окремо у ОТГ обирали переможців серед проектів бюджету участі з сільського населення територіальної громади. Тут перемогу здобув проект «Облаштування частини шкільної території «Полянки-PLAZA». Його підтримали 734 осіб. Друге місце здобув проект облаштування футбольного поля. За нього проголосували 582 жителі сіл Баранівської ОТГ.

Нагадаємо, що стало відомо, які проекти бюджету участі мають шанс на перемогу у Новограді-Волинському. Житомиряни скаржаться, що не можуть проголосувати за проекти бюджету участі онлайн.

Leave a Comment