Стало відомо, якою буде цьогоріч головна новорічна ялинка у Житомирі

Стало відомо, якою буде цьогоріч головна новорічна ялинка у Житомирі

Підготовка до Нового року – 2019.

У Житомирі розпочато підготовку до зимових свят: адже вже за 2 тижні в місті відбудеться урочисте запалення новорічної ялинки. У цьому році головний майдан міста прикрашатиме «жива» ялинка. Раніше дерево росло на території дитячого садочку №37 – «Ластівка», але ще влітку дирекція ДНЗ звернулася до Комісії з обстеження зелених насаджень при міській раді з проханням видалити дерево, так як воно заважало комунікаціям. Після висновків комісії, було прийнято рішення – зрізати лісову красуню. Про це повідомила прес-служба міської ради. 

«Хочеться, щоб дерево, яке росло десятиліттями потішило, житомирян на свята. 15-ти метрову красуню вже завтра будуть встановлювати на головній площі. Прикрашати ялину будуть різнокольоровими іграшками та гірляндами», – розповідає Наталія Чиж, секретар міської ради.

До новорічних та Різдвяних свят у місті буде організовано безліч яскравих  заходів, де кожен: і дорослий, і малий зможе знайти для себе, щось цікаве та незвичайне. У цьому році новорічна програма має назву «Казкове багаття від Миколая до Водосвяття». У ці свята вулицями міста пройде святкова хода з Різдвяними зірками за участі представників всіх християнських релігійних конфесій та житомирян.

До слова,  торік у  Житомирі на майдані С.П. Корольова була розташована штучна 18-ти метрова ялинка, яку місто купило аж у 2008 році. Монтаж новорічного деревця обійшовся місту  у 75 тис. 638 грн 33 коп.

Нагадаємо,  скільки коштуватимуть новорічні ялинки у житомирських лісівників. Стало відомо, де в Житомирі продаватимуть ялинки.

Leave a Comment