Житомирянка просять міськраду повернути старі правила поповнення е-квитка

Житомирянка просять міськраду повернути старі правила поповнення е-квитка

 Петиція.

Житомирянка пропонує міській владі переглянути умови поповнення е-квитка. Відповідну електронну петицію оприлюднили 3 грудня.

«Зробити е-квиток строком вiд 1 числа i до останнього числа мiсяця (як було ранiше)», – написала авторка петиції Ангеліна Кохана.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Відповідно до інформації, яка розміщена на офіційному сайті Транспорт Житомира, наразі точки продажу та поповнень е-квитків працюють з 27 по 4 число місяця та з 4 по 26. Нові безлімітні пакети послуг діють 30 або 90 днів з дня поповнення, прив’язки до календарного місяця більше немає. Наприклад, безлімітний е-квиток дійсний до 24.07.2018 р. Поповнювати е-квиток даного типу можливо за 30 днів до закінчення терміну дії. У точці продажу Ви поповнили е-квиток 25.07.2018 на 30 днів і тепер проїзний дійсний до 23.08.2018. Дні, що залишились до кінця місяця не “згорають”. Новий пакет послуг починає діяти одразу після закінчення терміну дії попереднього. Поповнити більше чим на 60 днів наперед неможливо.

Нагадаємо, Житомирське ТТУ заплатить комунальному підприємству за продаж квитків. Житомирське ТТУ застрахує тролейбуси та трамваї.

Leave a Comment