Житомирські фігуристи повернулися зі Львова з перемогою

Житомирські фігуристи взяли участь у Відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат «LVIV TROPHY 2017». За результатами змагань здобутки наших спортсменів поповнили чотири медалі і кубки за призові місця. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

«На Льодовій арені міста Новояворівська 27-28 січня відбувався Відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юніорів, юніорок та юнаків, дівчат «LVIV TROPHY 2017». Змагання зібрали близько 250 спортсменів з 11-ти областей України, а також закордонних гостей – юних фігуристів з Білорусії та Молдови. За результатами змагань здобутки житомирських фігуристів поповнили чотири медалі і кубки за призові місця, а саме: Давід Прудніков здобув 1 місце в категорії “Пре-Бронза”; Христина Коденко здобула 3 місце в категорії “Золото”; Вікторія Морозова здобула 4 місце в категорії “Новачок”», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, юні житомирські фігуристи показали власну постановку льодової вистави «Снігова королева» (ФОТО)