Суд скасував рішення облради про надання спецдозволу криворізькому підприємству на видобуток граніту

За апеляційною скаргою прокуратури області суд визнав протиправними і скасував протокол Державної комісії України по запасах корисних копалин і рішення сесії облради щодо погодження надання товариству спецдозволу на користування надрами гранітного родовища площею понад 8 га. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«За результатом розгляду заяви Сьомим апеляційним  адміністративним судом  винесено постанову від 24.01.2019, якою визнано протиправними та скасовано  протокол засідання колегії Державної комісії по запасах корисних копалин (від 05.12.2017), а також рішення сесії Житомирської обласної ради (від 07.03.2018) щодо погодження надання криворізькому Товариству спеціального дозволу на користування надрами. Йдеться про те, що Державною комісією України по запасах корисних копалин протиправно розглянуто матеріали геолого-економічної оцінки запасів Центрально-Круківської ділянки Маславського 1-го родовища гранітів, поданих на розгляд Товариством, яке не було надрокористувачем, та незаконно складено відповідний протокол, яким апробовано балансові запаси основної та спільно залягаючої корисних копалин зазначеного родовища.

У подальшому, за відсутності висновку з оцінки впливу на довкілля, а також на підставі зазначеного протоколу ДКЗ України, Житомирською обласною радою 07.03.2018 погоджено надання Товариству спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування гранітів Центрально-Круківської ділянки Маславського 1-го  родовища площею понад  8 га, яка знаходиться у Хорошівському районі», –  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, облрада дозволить видобувати граніт фірмі зі статутним капіталом у тисячу гривень. Товариство, яке видобувало граніт у Бердичівському районі, заборгувало майже півмільйона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *