Суд відмовив Развадовському у повторному перерахунку голосів на окрузі №67

Суд відмовив Развадовському у повторному перерахунку голосів на окрузі №67

 Відсутні підстави.

Житомирський окружний адміністративний суд 27 липня відмовив кандидату у народні депутати України Віктору Развадовському у повторному перерахунку голосів ОВК №67. Про це повідомила прес-служба суду.

На думку позивача голосування та встановлення підсумків голосування на дільницях одномандатного виборчого округу №67 супроводжувалося грубими порушеннями, що призвело до викривлення реального волевиявлення громадян та вплинуло на результати голосування виборців у межах вказаного вище виборчого округу.

«Однак, розглядаючи спір по суті, колегія суддів дійшла до висновку про відсутність підстав для визнання протиправним та скасування протоколу окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №67 про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №67 від 25.07.2019 та зобов’язання окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №67 здійснити повторний підрахунок голосів за виборчою документацією по всіх виборчих дільницях в одномандатному окрузі №67. На думку колегії суддів, окружна виборча комісія під час прийняття та розгляду виборчої документації дільничних виборчих комісій діяла в межах повноважень та у відповідності до вимог Закону України від 17.11.2011 №4061-VI “Про вибори народних депутатів”. Разом з тим, будь-яких зауважень щодо інформації, яка міститься в протоколі окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №67 від 25.07.2019 позивачем не наведено та судом не встановлено», – йдеться у повідомленні.

Суд відмовив у задоволенні адміністративного позову кандидату у народні депутати України Развадовському Віктору Йосиповичу.

Нагадаємо,  поліцейські на Житомирщині зафіксували 25 повідомлень про можливі порушення. На Житомирщині біля однієї з виборчих дільниць поліцейські затримали чоловіків із зброєю.

Leave a Comment