В ОДА оголосили конкурс на керівну посаду, яка була «вільна» майже два роки

В ОДА оголосили конкурс на керівну посаду, яка була «вільна» майже два роки

Шукають начальника служби у справах дітей.

У Житомирській ОДА оголосили конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – начальника служби у справах дітей. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. Документи від кандидатів на посаду прийматимуть до 9 серпня включно.

«Серед кваліфікаційних вимог: вища освіти не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою», – йдеться у повідомленні.

Посадовий оклад – від 9 тис. 690 грн. Варто зауважити, що колишній керівник Олена Савельєва 15 років очолювала службу у справах дітей Житомирської ОДА. Заяву на звільнення вона написала у серпні 2017 року.

Нагадаємо,   на обліку служби у справах дітей міської ради перебувають 98 дітей у складних життєвих обставинах.  В області придбали 9 квартир для дітей-сиріт та житло під дитячий будинок сімейного типу.

Leave a Comment