Суд зупинив виробництво Понінківської фабрики, яка забруднювала річки на Житомирщині

Суд зупинив виробництво Понінківської фабрики, яка забруднювала річки на Житомирщині

Таке рішення прийняли 23 липня.

Суд зупинив виробництво ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика Україна», яка роками забруднює своїми скидами місцеві річки, зокрема, Случ та Хомору. Про це повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України на офіційній сторінці у Facebook 23 липня.

«Суд зупинив виробництво ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика Україна», яка роками забруднює своїми скидами місцеві річки. Таке рішення сьогодні було ухвалено Волинським окружним адміністративним судом, який задовольнив позов Державної екологічної інспекції України у Хмельницькій області», – йдеться у повідомлені.

У квітні цього року після масового замору риби на річках Случ та Хомора держава вкотре подала до суду на «Понінківську картонно-паперову фабрику Україна». Екологи неодноразово відбирали проби в річках Хомора та Случ та зробили висновки, що вода забруднена хімічними та завислими речовинами, які потрапили у воду в результаті неодноразових скидів саме цим підприємством.

Нагадаємо, Верховна Рада визнала басейн Случі та Хомори зоною надзвичайної екологічної ситуації. Хомора та Случ – не стічні канави: у Новограді-Волинському відбулося народне віче «СТОППОНІНКА». Риба у річці Хомора гине через очисні споруди картонно-паперової фабрики.

 

Leave a Comment