Сухомлин досі не звільнив свого зама, але каже, що не передумав

Сухомлин досі не звільнив свого зама, але каже, що не передумав

Досі чекає від нього заяву.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин не передумав звільняти свого заступника Дмитра Ткачука із займаної посади. Про це він розповів журналістам «Вголос.Zt». Написати заяву на звільнення мер попросив Ткачука на сесії 17 вересня.

Разом із тим, Сухомлин не готовий сказати, чи виноситимуть питання звільнення Ткачука на найближчу сесію.

«Я не хочу його підганяти. Можливо, він до сесії ще напише заяву», ‒ сказав мер Житомира.

Він також підтвердив інформацію про те, що начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний подав заяву на звільнення ще 17 вересня.

У свою чергу заступник міського голови Дмитро Ткачук, схоже, не має наміру писати заяву. На пряме запитання журналіста, чи писатиме він її, Ткачук не дав прямої відповіді.

«Особисто мені про це ніхто не говорив. Розмови із міським головою на цю тему в нас не було», ‒ сказав заступник мера.

У той же час питання безкоштовного проїзду інвалідів ІІ групи у маршрутках Житомира, яке Ткачуку доручали вирішити спочатку Сухомлин, потім виконком, лишається відкритим.

Нагадаємо, що під час сесії 17 вересня мер Житомира попросив свого зама та начальника управління транспорту подати заяви на звільнення. Раніше Сухомлин заявляв, що якщо Ткачук та Підпокровний не вирішать до сесії питання проїзду інвалідів ІІ групи у маршрутках, вони писатимуть заяви на звільнення.

Leave a Comment