Сухомлин ще раз попросив свого «зама» написати заяву на звільнення

Сухомлин ще раз попросив свого «зама» написати заяву на звільнення

Під час сесії.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин вдруге попросив свого заступника Дмитра Ткачука та начальника управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровного написати заяви на звільнення. Про це він сказав під час сесії міської ради 17 вересня.

«Користуючись присутністю журналістів і наявністю телекамер, прошу вас написати заяви на звільнення», ‒ сказав Сухомлин.

Так він відреагував на черговий виступ житомирян із вимогою вирішити питання безкоштовного проїзду у маршрутках інвалідів ІІ групи.

Начальник управління Костянтин Підпокровний намагався апелювати до мера, що врегулювати це питання неможливо. За його словами, перевезення пільгових категорій потрібно оплачувати перевізникам із бюджету.

«Коли я офіційно давав вам доручення — про це ніхто не говорив. Треба було тоді чесно сказати, що ви не можете цього зробити», ‒ заявив Сухомлин.

Як повідомляють джерела «Вголос.Zt» у міській раді, начальник управління транспорту і зв’язку вже написав заяву на звільнення. Він передав її у ході сесії через секретаря міської ради Наталію Чиж. Чи виконав прохання міського голови його заступник — поки невідомо.

Нагадаємо, що Сухомлин пообіцяв звільнити свого заступника, Дмитра Ткачука, якщо він не виконає його доручення до сесії 17 вересня. Раніше Ткачук офіційно заявляв, що не виконав доручення Сухомлина.

Leave a Comment