Сухомлин нагородить двох громадян Німеччини відзнакою «За заслуги перед містом»

Сухомлин нагородить двох громадян Німеччини відзнакою «За заслуги перед містом»

За клопотанням благодійного фонду.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин нагородив відзнакою «За заслуги перед містом ІІІ ступеня» громадян Німеччини Сімону Фабер та Еберхарда Кемпера. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Відповідно до клопотання благодійного фонду «Хлібний дім» нагородити відзнакою «За заслуги перед містом ІІІ ступеня» та вручити квіти за тривалу та сумлінну благодійну допомогу м. Житомиру керівнику благодійної організації «Christlich humanitare Bruderhilfe» Сімоні Фабер», – йдеться у документі.

Таку ж відзнаку, але вже без квітів, вручать іншому керівнику цієї благодійної організації, Еберхарду Кемперу.

До слова, благодійний фонд «Хлібний дім» зареєстрований у місті Житомирі з 2001 року. Його засновниками є житомиряни Аркадій Маргуліс та Борислав Телешман. Статутною діяльністю фонду є надання соціальної допомоги без забезпечення проживання.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року відзнакою «За заслуги перед містом І ступеня» нагородили єпископа Яна Пурвінського. Раніше подібні відзнаки різних ступенів отримали художник Юрій Камишний та настоятель Свято-Михайлівського собору отець Богдан Бойко.

Leave a Comment