«Сила і Честь» ініціювала зниження ціни на газ для всіх споживачів

Фракція політичної партії «Сила і Честь» у Житомирській районній раді запропонувала знизити вартість газу для всіх споживачів. Таку ініціативу озвучили під час позачергової сесії 15 січня 2021 року.

Проєктом рішення з даного питання було передбачено звернутися до органів державної влади із проханням переглянути у бік зменшення тарифи на газ для населення. Однак, на думку депутатів «Сили і Честі», вартість «блакитного палива» потрібно переглянути також для інших споживачів. Адже, скажімо, збільшення вартості газу для виробників хліба чи інших життєво необхідних продуктів зумовить зростання ціни. Що знову ж таки ляже на плечі населення. Пропозицію «Сили і Честі» одностайно підтримали всі депутати Житомирської районної ради, присутні на позачерговій сесії.

Нагадаємо, що фракція «Сила і Честь» у Житомирській районній раді ініціювала скликання позачергової сесії. Фракції «Сила і Честь» у Житомирських міській та районній радах підтримали звернення підприємців щодо спрощеної системи оподаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *