Фракція «Сила і Честь» у Житомирській райраді вимагає скликання позачергової сесії

Фракція політичної партії «Сила і Честь» у Житомирській районній раді вимагає скликання позачергової сесії через тарифи на житлово-комунальні послуги. Відповідна заява є у розпорядженні редакції «Вголос.Zt».

На думку авторів звернення, в умовах локдауну та боротьби із COVID-19 підвищення тарифів на комунальні послуги не тільки підвищує соціальну напругу серед населення, а й нанесе черговий удар по і без того збіднілих українських родинах.

«12 січня 2021 року відбулося засіaдання фракції політичної партії «Сила і Честь» у Житомирській районній раді. Під час неї було обговорено тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, встановлені з 1 січня 2021 року. В результаті засідання було прийняте рішення рекомендувати голові Житомирської районної ради скликати позачергову сесію, на яку винести питання звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, запропоноване фракцією «Сила і Честь» у Житомирській районній раді», ‒ йдеться у документі.

Відповідну заяву фракція «Сила і Честь» у Житомирській районній раді зареєструвала вже 13 січня 2021 року. Наразі очікують на реакцію голови райради, представника «Пропозиції» Олександра Блощинського.

Нагадаємо, що фракції «Сили і Честі» у Житомирських міській та районній радах підтримали звернення підприємців щодо спрощеної системи оподаткування. Фракцію політичної партії «Сила і Честь» утворили в Житомирській обласній раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *