Тепер для житомирян зросла й  вартість медогляду

Тепер для житомирян зросла й вартість медогляду

Нові тарифи.

Для житомирян «підняли» вартість медогляду в зв’язку  з підвищенням вартості енергоносіїв, мінімальної заробітної плати та медикаментів. Виконавчий комітет міської ради 6 березня затвердив нові тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством «Профілактика». Про це повідомила прес-служба міської ради.

В управлінні охорони здоров’я міської ради кажуть, що перегляд тарифів  відбувся за зверненням  комунального підприємства, враховуючи те, що тарифи останній раз переглядалися  у травні 2017 року, в зв’язку  з підвищенням вартості енергоносіїв, мінімальної заробітної плати та медикаментів.

«У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищення вартості реактивів на лабораторні дослідження та збільшення тарифів за комунальні послуги виникає необхідність перегляду та збільшенню тарифів на платні медичні послуги, що надаються нашим підприємством», – пояснила директор комунального підприємства Олена Вербич.

Відповідно до прийнятого рішення зміни виглядають наступним чином:

№ п/п Назва послуг Тариф, грн.
Попередні профілактичні
1 Огляд лікаря хірурга 12,00
2 Огляд лікаря окуліста 15,00
3 Огляд лікаря невропатолога 11,00
4 Огляд лікаря отоларинголога 14,00
5 Огляд лікаря рентгенолога 25,00
6 Огляд лікаря дерматовенеролога 14,00
7 Заключний огляд лікаря терапевта 17,00
8 Оформлення медичної довідки або особової медичної книжки 15,00
9 Загальний аналіз крові 13,00
10 Аналіз МРП 14,00
11 Аналіз на білірубін крові 13,00
12 Аналіз АЛАТ, АСАТ, «Філісіт» 14,00
13 Аналіз глюкоза крові 12,00
14 Загальний аналіз сечі 10,00
15 Електрокардіограма 8,00
16 Дослідження виділень сечостатевих органів на клітинний склад та мікрофлору 33,00

Підприємство здійснює медичний огляд таких категорій населення: осіб, зайнятих у сфері обслуговування, (перукарні, дитячі садки, магазини, кафе, підприємства харчової промисловості), медичний огляд осіб із шкідливими умовами праці (працівники промислових підприємств), а також медогляди водіїв та кандидатів у водії, вступників до учбових закладів та ін.

Обласну психіатричну лікарню у Зарічанах охоронятимуть майже за півмільйона. У Житомирському медінституті знайшли порушення на понад мільйон гривень. Понад 3 мільйони гривень не вистачає на зарплати медикам Новоград-Волинському району.

Leave a Comment