Троє депутатів Верховної Ради від Житомирщини не голосували за новий виборчий кодекс

Троє депутатів Верховної Ради від Житомирщини не голосували за новий виборчий кодекс

Але його таки прийняли.

Троє чинних депутатів Верховної Ради, які знову балотуються до парламенту, не підтримали новий виборчий кодекс, прийнятий вранці, 11 липня, на пленарному засіданні. Про це свідчить поіменне голосування, розміщене на сайті Верховної Ради. Кодек таки прийняли, за нього проголосували 230 депутатів з необхідних 226.

Згідно із результатами поіменного голосування, не голосував із даного питання колишній член фракції «Солідарність-Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат. Нині він балотується по округу №62 (м. Житомир) як самовисуванець.

Не голосував з даного питання і екс-спікер Верховної Ради, позафракційний депутат Володимир Литвин. На нинішніх парламентських виборах він балотується як самовисуванець по округу №65.

Ще одним противником виявився колишній соратник екс-президента Віктора Ющенка, а нині — народний депутат від «Опозиційної платформи «За життя» Юрій Павленко. Він теж іде до парламенту нового скликання. Щоправда, за списком вищезгаданої партії.

Нагадаємо, що Володимир Литвин та Юрій Павленко не голосували за закон про мову у Верховній Раді. Верховна Рада визнала басейн річок Случ та Хомора зоною екологічного лиха.

Leave a Comment