Довели до занепаду: в РНБО шоковані тим, що побачили на Житомирському бронетанковому заводі

Довели до занепаду: в РНБО шоковані тим, що побачили на Житомирському бронетанковому заводі

Кажуть, ситуація жахлива.

Заступник секретаря Ради національно безпеки і оборони Сергій Кривонос був шокований після візиту до Житомирського бронетанкового заводу. Про це генерал-майор написав на своїй сторінці у Facebook. 

«Сьогодні працював на Житомирському бронетанковому заводі. Ситуація жахлива. Нинішнє керівництво підприємства довело виробництво до занепаду. Спроможності заводу дозволяють випускати для Збройних сил України техніку в великих обсягах ту, що саме потрібна нашим підрозділам але так не є. Люди, які працюють на заводі мотивовані, професійно підготовлені але обурені – зневажливим відношенням та політикою нинішнього керівництва щодо підприємства, перспектив його розвитку, випуску продукції та рівня заробітної плати співробітників заводу», – розповів він.

За словами заступника секретаря РНБО, вже сьогодні запланована зустріч з керівництвом Укроборонпрому щодо ситуації, яка склалася на підприємстві.

Нагадаємо, на Житомирському бронетанковому заводі виявили нестачу комплектуючих на понад 8 мільйонів. Військова прокуратура розслідує фінансові махінації на Житомирському бронетанковому заводі.

Leave a Comment