Три медалі на чемпіонаті України завоювали легкоатлети з Житомирщини серед спортсменів з інвалідністю (ФОТО)

З 28 лютого по 1 березня у місті Бахмут, що у Донецькій області, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумово фізичними вадами та ураженням опорно-рухового апарату. Три нагороди здобули легкоатлети з Житомирської області. Про це повідомила прес-служба Житомирського РЦ “Інваспорт”.

“Захищати честь Житомирщини поїхали шість кращих легкоатлетів області і всі принесли свій вклад в загальний кошик команди. На призовий подіум сходили підопічні старшого тренера з легкої атлетики ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» – Єдинача Сергія Миколайовича та вчителя з фізичного виховання Любарської ЗОШ-інтернату – Лесика Віталія Яковича. Учасник трьох Паралімпійських ігор, та зокрема срібний призер паралімпіади у Пекіні з метання диску – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Микола Жабняк показав на цих змаганнях свій перший, найкращий, офіційний результат в цьому сезоні зі штовхання ядра – 13.90 см. Він став чемпіоном України встановивши новий рекорд України у своєму класі.  Вперше спробував свої сили на чемпіонаті України з штовхання ядра спортсмен на візку із  Коростеня – Палєха Олександр  здобувши ІІІ – місце у своєму класі. Ще одну бронзову нагороду команді принесла Баталова Галина у бігу на 400 м. Трішки не вистачило до бронзових нагород спортсмену із села ПотіївкиаРадомишльського району – Бойко Артему, який на дистанціях 60 та 200 м. був  четвертим та Меленівський Світлані з Любара, яка на 200 м. була четвертою”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі відбувся обласний турнір з регбі на візках. 6 медалей на чемпіонаті України завоювали плавці з Житомирщини серед 220 спортсменів з інвалідністю.