Три «тата» та «мама», які заборгували своїм дітям аліміенти, тепер відпрацьовують гроші на суспільно корисних роботах

Три «тата» та «мама», які заборгували своїм дітям аліміенти, тепер відпрацьовують гроші на суспільно корисних роботах

Новий закон.

Четверо жителів Новоград-Волинського району, які заборгували алменти своїм дітям, відпрацьовують заборгованість на суспільно корисних роботах. Про це повідомила прес-служба Головного територіального управління юстиції. Вид робіт визначив відповідний орган місцевого самоврядування на підставі судових рішень. Про це повідомила прес-служба Головного територіального управління юстиції.

Відтак, три злісні неплатники аліментів повинні відпрацювати встановлені судом 120 годин кожен на комунальних підприємствах Новоград-Волинської міської ради, один – у сільській раді.

«А усі зароблені ними кошти підуть на погашення аліментних боргів перед власними дітьми. Роками ухиляючись від сплати аліментів, ці горе-батьки, серед яких, як не дивно, є і жінка, заборгували своїм дітям сукупно понад 120 тисяч гривень. Найменша сума – у «матусі», яка повинна була сплачувати неповнолітнім сину й доньці всього по 100 гривень щомісяця. Але і цього не робила. За п’ять років борг виріс до 9 тисяч гривень. А тепер боржниця змушена попрацювати не лише на користь громади, а й на благо своїх дітей», – йдеться у повідомленні.

До слова, закон, відомий у суспільстві як #ЧужихДітейНебуває#, визначив такий новий спосіб притягнення до відповідальності боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів понад 6 місяців, як виконання суспільно корисних робіт тривалістю від 120 до 240 годин. З початку дії нового закону державні виконавці обаласті склали 481 протокол про вчинення боржниками адміністративного правопорушення, 32 з них вже задоволені судами області. І невдовзі, крім згаданих чотирьох, й інші злісні неплатники аліментів вийдуть на суспільно корисні роботи.

Нагадаємо, на жителя Баранівського району, який не платив аліменти дитині, відкрили кримінальну справу. З початку року в області з неплатників аліментів стягнули майже 42 мільйони гривень.

Leave a Comment