Новоград-Волинський створив об’єднану територіальну громаду

Новоград-Волинський створив об’єднану територіальну громаду

 Рішення про приєднання набуде чинності 2 січня.

Депутати Новоград-Волинської міської ради 1 листопада прийняли рішення про добровільне приєднання Майстрівської сільської ради до міста. Таким чином, Новоград-Волинський став другим містом обласного значення, після Житомира, який створив ОТГ. Про це повідомила прес-служба Центру розвитку місцевого самоврядування.

«Відповідним рішенням міської ради погодили добровільне приєднання територіальних громад сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради до Новоград-Волинської міської ради, а також затвердили план організаційних заходів. Крім того, депутати прийняли ще низку рішень про реорганізацію Майстрівської сільської ради, створення Майстрівського старостинського округу та входження в.о. старости до складу виконавчого комітету міської ради», – йдеться у повідомленні.

Рішення про приєднання набуде чинності 2 січня 2018 року, до того часу триватимуть процеси з реорганізації сільської ради, переведення працівників та отримання всіх необхідних документів від Житомирської ОДА. Таким чином площа Новоград-Волинської міської ОТГ становитиме 67 км² (27 км² місто та 40 км² сільська рада) , а населення – 57,5 тисяч (55,5 тис. – місто та 1,5 тис. – сільська рада).

Нагадаємо, що 27 вересня Житомирська міська рада прийняла рішення про добровільне приєднання Вересівської сільської ради до Житомира, ставши першим обласним центром, який створив ОТГ.

Leave a Comment