ЦВК утворила 17 виборчих комісій, які “займатимуться” виборами на Житомирщині

ЦВК утворила 17 виборчих комісій, які “займатимуться” виборами на Житомирщині

Стало відомо, хто увійшов до їх складу.

У Житомирській області утворили 17 територіальних виборчих комісій, які будуть займатися організацією, підготовкою та проведенням місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня. Відповідну постанову Центральної виборчої комісії оприлюднили 10 серпня. До складу кожної комісії увійшли голова, заступник, секретар та 15 членів.

Відповідно до інформації з додатку до постанови, Житомирську обласну територіальну виборчу комісію очолив представник ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” Євгеній Лєх. Заступником голови став Юрій Павлюк, який представляє місцеву організацію політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. А секретарем  комісії став представник місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” Олексій Олійник.

Житомирська обласна територіальна виборча комісія

          Голова комісії – Лєх Євгеній Костянтинович, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Павлюк Юрій Андрійович, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар  комісії – Олійник Олексій Григорович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Васильченко Микола Миколайович, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Годун Анна Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ГРОМАДА І ЗАКОН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гупол Сергій Вікторович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дмитренко Володимир Вікторович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ємченко Ганна Григорівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Клименко Тетяна Броніславівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Марков Вячеслав Петрович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мельник Лілія Йосипівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Муштук Олена Олександрівна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія українського народу” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Осипенко Леся Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сміщук Олеся Михайлівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Стоцька Любов Василівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Туча Андрій Михайлович, 1977 року народження – від місцевої організації Партії “Національно-демократичне об’єднання “Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Хлистун Сергій Русланович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чудовський Валерій Аркадійович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Крім того, у Житомирській області утворили чотири районні виборчі комісії: Бердичівську, Житомирську, Новоград-Волинську та Коростенську. А також 12 міських: Андрушівську, Баранівську, Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Малинську, Новоград-Волинську, Овруцьку, Олевську, Радомишльську, Чуднівську.

Бердичівська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області
          Голова комісії – Дубінська Анастасія Володимирівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Волошина Людмила Григорівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Семенюк Людмила Олегівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Бабкіна Галина Романівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Білоус Тетяна Сергіївна, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Венгерук Ольга Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народний Рух України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Грабарська Галина Василівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Єрьоменко Максим Ігорович, 2000 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНА УКРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Івасюк Ганна Дорофіївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Колібаба Тетяна Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лисак Дана Едуардівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ліщук Любов Борисівна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Масловська Олександра Сергіївна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ткачук Світлана Анатоліївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Тонкевич Наталія Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Троценко Тетяна Констянтинівна, 1951 року народження – від місцевої організації Партія Зелених України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Харламова Світлана Володимирівна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чуйков Михайло Ігорович, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НОВЕ ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Житомирська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області
          Голова комісії – Колокольцева Валентина Пилипівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Сушко Аліна Степанівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Гузар Роман Ігорович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Величук Ганна Володимирівна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Віноградов Дмитро Дмитрович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Молодь до ВЛАДИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Григор’єва Наталія Олександрівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЩАСЛИВА УКРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Данілов Петро Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Долганов Юрій Валерійович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Клименко Ігор Миколайович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Костюк Галина Федорівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Новаківська Наталія Євгеніївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Проценко Олександр Васильович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Радченко Наталія Миколаївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рогузько Олена Миколаївна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Республіканська платформа” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рогутський Віталій Віталійович, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Перемога Пальчевського” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Савенко Ірина Валентинівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Тайгунов Євген Віталійович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яблонська Анастасія Петрівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Коростенська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області
          Голова комісії – Яблонська Олена Йосипівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Ніжинська Ірина Володимирівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Кулага Віктор Леонідович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Бурковська Ганна Миколаївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Герой Наталія Юріївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Горбач Василь Сергійович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АДВОКАТ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Денисенко Наталія Михайлівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ГРОМАДА І ЗАКОН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Зелінський Андрій Миколайович, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІВНЕ РАЗОМ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Марченко Дарина Олександрівна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Махмудова Тетяна Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Нарижна Оксана Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ничипоренко Оксана Павлівна, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сапотніцька Зоя Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Старовойт Тетяна Володимирівна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Час змін” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чегодаєва Лілія Євгеніївна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шахрайчук Катерина Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шличкова Валентина Василівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яневич Анатолій Степанович, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВИМАГАЄМО ЗМІН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Новоград-Волинська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області
          Голова комісії – Касьян Василь Андрійович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Маус Ірина Миколаївна, 1974 року народження –від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Ревко Інна Анатоліївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Брежнєва Ольга Сергіївна, 1999 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Деркач Ірина Володимирівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дмитренко Микола Володимирович, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дубіцька Галина Кузьмівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Іваницька Валентина Євгеніївна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ВЕЛИКА КРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Калібабчук Світлана Леонидівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кузьмінчук Зоя Сергіївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Маринін Володимир Адамович, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мельник Володимир Іванович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НОВЕ ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Нальотов Юрій Володимирович, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сафронова Галина Миколаївна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Степанюк Світлана Михайлівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА РОЗВИТКУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чеснокова Людмила Вікторівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАШ ДІМ – ОДЕСА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шевчук Ірина Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Юркевич Аліна Олександрівна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Андрушівська міська територіальна виборча комісія
Бердичівського району Житомирської області
          Голова комісії – Макаревич Галина Яківна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Костюк Ірина Володимирівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Солопій Павло Віталійович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Буланчук Алла Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Грабівська Валентина Євгенівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дмитрук Тетяна Василівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Єзехел Олександр Йосипович, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Зінченко Світлана Володимирівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Іванченко Надія Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Костецька Антоніна Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кур’ята Віталій Леонідович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Курята Леонід Робертович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мислива Ніна Валентинівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Проценко Анатолій Вікторович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Проценко Олена Миколаївна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Роскопінська Оксана Анатоліївна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Руденко Надія Дмитрівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чужинова Лілія Олександрівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АЛЬТЕРНАТИВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Баранівська міська територіальна виборча комісія
Новоград-Волинського району Житомирської області
          Голова комісії – Коновальчук Наталія Генріхівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Колішенко Євдокія Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Курбатова Мирослава Євстахіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Драган Юрій Вікторович, 1958 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Зайчук Ірина Григорівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кравчук Олександр Васильович, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лавренчук Любов Павлівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лукавська Олена Юріївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мартинюк Віра Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Осадчук Тетяна Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Пригон Олена Станіславівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Радіонова Лілія Леонтіївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рахматуліна Лариса Іллівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Свінціцька Наталія Іванівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сидорівська Олена Михайлівна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Содель Тетяна Миколаївна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шляхова Людмила Іванівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яремчук Лілія Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Бердичівська міська територіальна виборча комісія
Бердичівського району Житомирської області
          Голова комісії – Подгорчук Олександр Іванович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Тихонюк Ірина Володимирівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Світко Галина Олександрівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Вакуленко Яна Євгенівна, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Василюк Олена Павлівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гаік Любов Олександрівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Головко Оксана Валентинівна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Горленко Наталія Миколаївна, 1948 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дашкевич Ольга Федорівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОД” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Денисюк Катерина Вячеславівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Денисюк Неоніла Романівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Діденко Анастасія Олександрівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Негода Степан Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сидоренко Катерина Петрівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Собецька Божена Володимирівна, 1995 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сухорукова Ірина Анатоліївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ткаченко Олександр Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шубіна Надія Казимирівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Житомирська міська територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області
          Голова комісії – Коваль Неля Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Байдик Костянтин Васильович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Кочина Олена Володимирівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Гаврилюк Володимир Петрович, 1963 року народження – від місцевої організації Всеукраїнської козацької партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Данильчук Вікторія Леонідівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дятел Володимир Іванович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Загоруйко Віктор Іванович, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Коцюба Юрій Анатолійович, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Музиченко Людмила Феліксівна, 1972 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Недолуженко Вадим Віталійович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “НАША ЗЕМЛЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Остапчук Максим Володимирович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Приведьон Вікторія Віталіївна, 2002 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Прокопчук Тетяна Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Семенчук Ганна Федорівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сундук Анжела Сергіївна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ткачук Ірина Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Черниш Валентина Едуардівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шуплік Світлана Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Коростенська міська територіальна виборча комісія
Коростенського району Житомирської області
          Голова комісії – Кулага Оксана Леонідівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Вербельчук Любов Семенівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Андрієвська Валентина Валентинівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Венглярчик Алла Тадеушівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Вознюк Ірина Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гаєвська Тетяна Петрівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Грищенко Валерія Сергіївна, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Данилюк Тетяна Анатоліївна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії “СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Козак Ірина Валеріївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Колесник Ольга Сергіївна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Костюченко Антоніна Петрівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мошківська Тетяна Олександрівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Романенко Оксана Петрівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Савущик Наталя Петрівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сингаєвська Наталія Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сингаєвський Микола Васильович, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІВНЕ РАЗОМ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Хунківська Наталя Іванівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шамара Лариса Вікторівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Коростишівська міська територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області
          Голова комісії – Чудовська Марія Олександрівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Ломакіна Гаяне Юриковна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Алєксєєва Ірина Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Березняк Наталія Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гладченко Олена Анатоліївна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Календюк Зінаїда Андріївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Князева Олена Василівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АДВОКАТ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Корсун Богдан Вікторович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Крейс Антоніна Петрівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Криворучко Ольга Сергіївна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Леус Наталя Володимирівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лукомська Ілона Юріївна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Неділько Лариса Анатоліївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОСНОВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Педюк Валентина Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Познякова Юлія Валеріївна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Стратович Вадим Ігорович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “РОЗУМНА СИЛА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Томашевська Марія Олександрівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Харлан Катерина Анатоліївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Малинська міська територіальна виборча комісія
Коростенського району Житомирської області
          Голова комісії – Станкевич Антоніна Степанівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Копило Ірина Анатоліївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Світловська Інна Вікторівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Гераймович Василь Арсентійович, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Каліновська Ірина Петрівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Коваленко Світлана Василівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія українського народу” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кушнєров Дмитро Олексійович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Перемога Пальчевського” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Лайчук Юрій Васильович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Львов Юрій Михайлович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Велика Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Матвійчук Сергій Валерійович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА ГРОМАДА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Микитюк Лілія Юріївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Насіканов Павло Олександрович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Орехівська Антоніна Станіславівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Римар Людмила Михайлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Тимошенко Сергій Васильович, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шелігацький Сергій Михайлович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шклярська Галина Володимирівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Шклярський Олександр Леонідович, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Новоград-Волинська міська територіальна виборча комісія
Новоград-Волинського району Житомирської області
          Голова комісії – Барановська Лідія Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Бочковська Любов Анатоліївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Марчук Ірина Василівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Акименкова Людмила Володимирівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дейнека Наталія Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА РОЗВИТКУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дем’яненко Світлана Петрівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Загривий Василь Григорович, 1961 року народження – від місцевої організації Всеукраїнської козацької партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Заліський Анатолій Олексійович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Капустіна Лариса Вікторівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Карплюк Ігор Сергійович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Нємцева Наталія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Осовська Софія Олександрівна, 1945 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Прилипко Віктор Володимирович, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рассадіна Людмила Олексіївна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сарган Тамара Аркадіївна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНА УКРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Табунченко Наталія Миколаївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Талько Людмила Сергіївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АДВОКАТ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Цимбалюк Наталія Севастянівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Овруцька міська територіальна виборча комісія
Коростенського району Житомирської області
          Голова комісії – Царюк Ірина Анатоліївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Ятлук Валентина Степанівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Шевчук Тетяна Іванівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Герасимчук Тетяна Борисівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гераскевич Марія Василівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Головач Богдан Васильович, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Гуденко Ліна Степанівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дідківська Алла Валентинівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Перемога Пальчевського” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Желонська Олена Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Забродіна Тетяна Анатоліївна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Капустинська Тетяна Леонідівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Партія українського народу” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кисіль Леонід Васильович, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Невмержицька Ольга Миколаївна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Недашківський Михайло Костянтинович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Нелеп Людмила Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Примасюк Ольга Вікторівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АДВОКАТ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сироватка Валентин Олексійович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РІДНИЙ ДІМ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Соботюк Петро Григорович, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Олевська міська територіальна виборча комісія
Коростенського району Житомирської області
          Голова комісії – Кравченко Юлія Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Ковальчук Віра Владиславівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Сібірьова Лідія Василівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Жовнерчук Марина Леонідівна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Карпова Антоніна Адамівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ковалевська Наталія Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Коструба Лариса Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кравченко Марина Петрівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Левчук Галина Володимирівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії “РОЗУМНА СИЛА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мороз Ніна Миколаївна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мурзіна Лілія Олександрівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Павленко Валентина Олексіївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сидорчук Богдан Іванович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “АДВОКАТ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Снігур Світлана Леонідівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Хлань Любов Олександрівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чамор Катерина Миколаївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ГРОМАДА І ЗАКОН” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Червона Ганна Федорівна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Штурба Тетяна Лук’янівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Радомишльська міська територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області
          Голова комісії – Демченко Галина Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Бондар Галина Володимирівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Вакуленко Надія Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Антоненко Катерина Євдокимівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Демчук Руслан Миколайович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дзюба Сергій Іванович, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дідковська Світлана Анатоліївна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Желінська Наталія Анатоліївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Іванова Олена Олександрівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОСНОВА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Косатенко Наталія Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Кузьміна Тамара Василівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Курис Ольга Ігнатівна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мельниченко Ольга Олексіївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Орел Світлана Павлівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Остроухова Інна Олександрівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА ГРОМАДА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Савіцький Володимир Костянтинович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Стягайло Світлана Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чирка Сергій Іванович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

 

Чуднівська міська територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області
          Голова комісії – Годована Людмила Євгенівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Домашенко Катерина Дмитрівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Бондарчук Людмила Володимирівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Дорощук Тетяна Володимирівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дуянова Валентина Олексіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТИ ВОЛИНІ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Іващенко Тетяна Федорівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії “ВЕЛИКА КРАЇНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Іщук Надія Петрівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Катюха Тетяна Володимирівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Киричук Оксана Юріївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Козачок Віра Степанівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Колесник Віктор Сергійович, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Коляда Лідія Євгенівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Медведська Наталія Вікторівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Мілярчук Ірина Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Процюк Людмила Яківна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Савчук Вікторія Юріївна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Час змін” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Чернишенко Оксана Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Яременко Вікторія Сергіївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Совість України” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 року відбудуться вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і сільських, селищних, міських голів у 24 областях України.

 

 

 

Leave a Comment