У багатодітній родині в Бердичівському районі на кір захворіли 8 дітей

У багатодітній родині в Бердичівському районі на кір захворіли 8 дітей

З 21.06-27.06.2018р.

В області залишається неблагополучною епідемічна ситуація з кору. Лише за тиждень на кір захворіли 22 особи, в тому числі 15 дітей та 7 дорослих.  Про це повідомили у ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

«Зареєстрований спалах кору у селищі Гришківці Бердичівського району. Станом на 27 червня – у багатодітній родині захворіло 8 дітей, двоє з них госпіталізували.  У всіх дітей відсутні щеплення через відмову батьків», – йдеться у повідомленні.

Фахівці обласного лабораторного центру проводять протиепідемічну робота у вогнищах інфекції. За контактними встановили медичне спостереження.

Варто зауважити,   що всього з початку року в області на кір вже  захворіли 249 людей, з них 104 дитини та 145 дорослих.

До слова, кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. У зоні ризику знаходяться діти, які не мають 2-х щеплень та дорослі, у яких відсутній імунітет. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

Нагадаємо, у Житомирі є випадки, коли нещеплених від кору дітей –  не пускають у школу. Зважаючи на складну ситуацію, жителів області просять вакцинувати дітей проти кору.

Leave a Comment