У Бердичівському районі горіло сміттєзвалище

У Бердичівському районі горіло сміттєзвалище

Наразі обставини надзвичайної події встановлюють фахівці.

Пожежники ліквідували пожежу на сміттєзвалищі площею 500 кв.м в Бердичівському районі, яка сталася 20 вересня. Про це повідомила пресслужба У ДСНС України у Житомирській області.

“Об 19:40 за екстреним номером «101» надійшло повідомлення про пожежу на сміттєзвалищі в с. Хажин Бердичівського району.

По прибуттю на місце події вогнеборці встановили, що відбувається горіння сміття окремим осередками на загальній площі близько 500 кв.м. Найвища точка насипу складає 6 метрів.

У зв’язку з відсутністю на території сміттєзвалища спецтехніки, глибина прогарів була невідома. Крім того, відсутність тракторів чи бульдозерів ускладнювало під’їзд пожежної техніки та доступ особового складу до окремих осередків загорання.

Сильний вітер сприяв швидкому розповсюдженню полум’я. Упродовж всього процеса гасіння рятувальники здійснили близько 10 підвозів води з сільського ставка. Загалом зусиллями двох відділень вогнеборців пожежно-рятувальних підрозділів Бердичівського району о 21:05 пожежа локалізована, а о 00:40 повністю ліквідована”, – йдеться у повідомленні.

Наразі обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями.

Нагадаємо, із опіками до лікарні потрапив 7-річний хлопчик, який самостійно намагався загасити пожежу. Уряд підтримав рішення щодо виділення 2,1 млн грн постраждалим від пожеж у Житомирській області.

Leave a Comment