У день, коли у Житомирі відключать воду, мерія урочисто відкриє фонтан на Михайлівській

У день, коли у Житомирі відключать воду, мерія урочисто відкриє фонтан на Михайлівській

 Урочистості розпочнуться об 11:30.

У Житомирі 21 квітня на вулиці Михайлівська відбудеться урочисте відкриття фонтану. Про це повідомила прес-служба міської ради. Урочистості розпочнуться об 11:30.

«Для Вас виступатимуть: Хорова капела Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера “Орея”, Житомирський академічний ансамбль танцю “Сонечко” та міський дитячий зразковий хор “ГЛОРІЯ”», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що 20 квітня з 23:00 по 17:00 22 квітня відбудеться обмеження водопостачання води по місту. Кажуть, що це необхідний крок для зменшення аварійних ситуацій, підвищення тиску в мережах міста та покращення якості води.

До слова, фонтан будувала СП ТОВ «РИФ-1» за рахунок спонсорської допомогти Verginio Finanza». Згадане спільне українсько-італійське підприємство “РІФ-1” є виробником взуття. Відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками товариства є Ніла Грищенко, яка була головою ліквідаційної комісії Житомирського відкритого акціонерного товариства “Крок”, кілька підприємств, які зареєстровані в Італії, а також італійці Анна Фіданца та Вірджиніо Фіданца. Останній, за інформацією міської ради, і став спонсором фонтану на пішохідній вулиці у Житомирі.

Нагадаємо, ковзанку з Михайлівської перенесуть “під вікна” ОДА.   У Житомирській міськраді придумали, як закінчити тротуари у центрі міста.

Leave a Comment