У гідропарку показали човни «Дракони», які придбали за бюджетні кошти

У гідропарку показали човни «Дракони», які придбали за бюджетні кошти

ФОТО.

У житомирському гідропарку 1 липня показали човни, які придбали за кошти міста у рамках проекту «Бюджет участі». Про це повідомила прес-служба міської ради.

Один  10-місний човен «Дракон» в комплекті «Champion Dragon boat International racing standard» вартістю 219 тис. 900 грн та два веслових човна Аутрігер «Outrigger canoe OC-1» варістю 99 тис.  999 грн.

Це вже другий етап закупівель до проекту «Драгонсіті». У минулому місяці придбали човен «Дракон» 20-місний в комплекті, який вже теж протестували. Загальна вартість проекту – майже мільйон гривень.

«Втілення проекту надасть можливість ефективного використання наявних водних ресурсів для активного дозвілля населення, залучення молоді до занять спортом, якісної підготовки професійних та аматорських команд для гідного представлення на національному, європейському та світовому рівнях», – позповів автор проекту Дмитро Мороз.

Нагадаємо, житомиряни вибороли 47 медалей на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон». Житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» отримали перемогу в Італії.

 

Leave a Comment