Житомиряни вибороли 47 медалей на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»

Спортсмени Житомирщини у складі Збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» отримали 14 золотих, 18 срібних та 15 бронзових медалей на чемпіонаті Європи. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Змагання проходили з 23 по 26 серпня у місті Бранденбург у Німеччині. Участь у змаганнях взяли 11 спортсменів-веслувальників із Житомирщини.

«Усього спортсмени у різних дистанціях вибороли 47 медалей: 14 золотих, 18 срібних та 15 бронзових. 5 спортсменів стали чемпіонами – Юрій Бардашевський, Микола Біденко, Віталій Дуда, Тарас Братош та Дмитро Мороз вибороли 14 золотих, 8 срібних та 3 бронзові медалі у різних дистанціях. Інші учасники змагань з Житомирщини – Ірина Устинова, Олена Липко, Антоніна Кутишенко, Світлана Грибан, Світлана Мілевська, Олена Перегуда – стали призерами чемпіонату Європи та отримали срібні та бронзові медалі», – йдеться у повідломленні.

Загалом Збірна команда України з веслування на човнах «Дракон» посіла друге командне місце серед 18 країн-учасниць, виборовши 31 комплект медалей на чемпіонаті Європи у Німеччині. Участь у змаганнях брали 2000 спортсменів, з них 81 — представляв Україну.

До слова, веслування на човнах «Дракон» – неолімпійський вид спорту, що офіційно визнаний в Україні. Чемпіонат Європи за версією EDBF проходить раз на два роки.

Нагадаємо, два «срібла» і «бронзу» привезли з чемпіонату світу веслувальники на човнах «Дракон».Житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» отримали перемогу в Італії. Як на Тетереві змагалися «Дракони».