У громадському транспорті Житомира піднімуть вартість проїзду

Виконком Житомирської міської ради планує підняти вартість проїзду у громадському транспорті з 13 серпня. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із документом, вартість проїзду у трамваї та тролейбусі залишиться незмінною. При розрахунку карткою житомирянина або транспортною карткою ‒ 6 грн, готівкою або банківською карткою ‒ 10 грн. А ось ціна квитка на маршрутку зросте. У другій половині серпня поїздка маршруткою або автобусом вам обійдеться у 10 грн при розрахунку муніципальними картками і у 14 грн при оплаті проїзду карткою банку чи готівкою. Раніше було відповідно 8 та 10 грн.

Водночас із цим, читачі «Вголос.Zt» скаржаться на те, що у маршрутних таксі, попри наявність валідаторів, водії відмовляються їх використовувати. Посилаються на воєнний стан. Тож житомирянам доводиться платити 10 грн замість 8. У новому проекті рішення виконкому, як і у попередньому, зазначено, що якщо у транспортному засобі немає валідатора або він несправний, вартість проїзду складає 4 грн. Однак ця норма працює лише у разі відсутності чи несправності АСОП.

У коментарі «Вголос.Zt» заступник міського голови Олександр Шевчук запевнив, що на час набуття чинності нової вартості проїзду валідатори будуть встановлені та працюватимуть у всьому громадському транспорті міста.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді передумали піднімати вартість проїзду з 1 липня. З початку повномасштабної війни з росією житомирські маршрутки до початку квітня возили людей безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *