У інвестора індустріального парку Житомира Міноборони відсудило землю

Міністерство оборони України виграло суд щодо повернення йому у власність частини земельної ділянки індустріального парку у Житомирі. Її Житомирська міська рада 3 роки тому віддала інвестору, Коростенському заводу МДФ. Представник підприємства, Катерина Самчук, повідомила, що мерія самоусунулася від вирішення проблеми. Про це вона розповіла під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

За словами Катерини Самчук, міська рада не лише не допомагає підприємству у вирішенні судових спорів, а й не сприяє якнайшвидшому оформленню документів на земельну ділянку.

В той же час директор КП «Центр інвестицій» Ігор Гречковський стверджує, що протягом трьох років підприємству ніхто не заважав будуватися. А на згадану ділянку без відсуджених 0,71 га знайшли нового інвестора.

Така заява чиновника надзвичайно обурила депутата Житомирської міської ради Любов Цимбалюк.

«Говорити про нового інвестора говорити як мінімум неетично, поки не вирішено питання з тим, що є. З таким ставленням більше ніхто не захоче інвестувати в Житомир», ‒ зазначила Цимбалюк.

За її словами, Міністерство оборони України судилося не за 0,71 га, а за 12,7 га. А це, як мінімум, половина ділянки інвестиційного парку. Тож фактично будь-яка спроба будуватися була фактично заблокована.

На думку депутатки в будь-якому разі міська рада буде змушена повернути інвестору витрачені кошти. Або добровільно, або за рішенням суду.

«Підприємство судилося не з власного бажання. В таку «кабалу» його затягнула міська рада. І про можливі наслідки я попереджала ще тоді, коли землю віддавали заводу рішенням сесії. Можна підняти стенограму», ‒ додала Любов Цимбалюк.

Вона запропонувала запросити керівника КП «Центр інвестицій» Ігоря Гречковського на сесію міської ради і пояснити, хто дав йому право вирішувати долю інвестора та хто і звідки повертатиме інвестору вкладені гроші.

Нагадаємо, що новим директором КП «Центр інвестицій» Житомирської міської ради став підприємець з району. У декларації кандидата на посаду він забув вказати, що має орендовану земельну ділянку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *