У Хорошеві судитимуть комунальницю та підприємців, які заволоділи бюджетними коштами

У Хорошеві судитимуть комунальницю та підприємців, які заволоділи бюджетними коштами

Майже на 1 мільйон гривень.

Керівника комунального підприємства у Хорошеві за змовою із столичними підприємцями підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в розмірі майже 1 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Установлено, що в жовтні 2019 року, мешканець м. Києва 1961 року народження, будучи директором одного з товариств, діючи з корисливих мотивів, організував злочинну групу, до складу якої залучив двох своїх знайомих, також мешканців м. Києва та Київської області директорів товариств з обмеженою відповідальністю відповідно: жінку 1988 року та чоловіка 1955 року, які виступали субпідрядниками, а також т.в.о. директора комунального підприємства одного із районів області, яка будучи службовою особою, виступала від імені комунального підприємства як Замовник будівельних робіт», йдеться у повідомленні.

У період жовтня 2018 по грудень 2019 року згадані особи заволоділи бюджетними коштами, завищивши суми актів виконаних робіт та довідок про їх вартість. Підрядники займалися реконструкцією очисних споруд. Тож такі «оборудки» обійшлися місцевому бюджету у 940 тис. 224 грн 23 коп.

Нині накладено арешт на будинок, квартиру, автомобіль та земельну ділянку підозрюваних загальною орієнтовною вартістю 3 млн. 200 тис. грн.

Нагадаємо, що підрядника з будівництва корпусу лікарні в Новограді-Волинському підозрюють у заволодінні бюджетними коштами. Заступника начальника Служби автомобільних доріг, якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами, оголосили в розшук.

Leave a Comment