В облдержадміністрації вирішили, де відпочиватимуть чорнобильці

Чорнобильці Житомирщини поїдуть відпочивати до санаторію “Дениші”. Таким є рішення комітету з конкурсних торгів Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації. Втім, схоже, що його ще зможуть переглянути у Антимонопольному комітеті України.

Конкурс на оздоровлення чорнобильців проводився ще наприкінці червня. У ньому взяли участь три установи: Коростишівський санаторій для батьків з дітьми “Тетерів”, Хмельницький обласний міжгосподарський санаторій “Україна” та Житомирський обласний санаторій “Дениші”.

Пропозицію “Тетерева” комітет відхилив. Адже установа, на переконання конкурсного комітету, не відповідає вимогам тендеру.

При тому, що вартість однієї путівки до хмельницького санаторію коштує на 120 гривень дешевше і заощаджує понад 30 тис грн. з бюджету — перевагу надали все-таки “Денишам”. Згідно з оцінками конкурсних пропозицій, в Департаменті праці та соцзахисту зважили на якість послуг. У протоколі розкриття зазначено, що санаторій “Дениші” надає 28 послуг, а “Україна” — всього 25. Тим часом реакція хмельниччан не забарилася. Представники санаторію “Україна” звернулися до Антимонопольного комітету України зі скаргою на дії департаменту облдержадміністрації. Її АМК має розглянути вже 13 вересня.

Нагадаємо, що на початку серпня у Житомирській міській раді оголосили тендер на будівництво індустріального парку. Львівська фірма виграла конкурс на реконструкцію тротуарів у Житомирі. Їх місцеві опоненти вважають, що ціна переможця не була найкращою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *