У Любарській державній ветлікарні знайшли порушення на понад чверть мільйона

У Любарській державній ветлікарні знайшли порушення на понад чверть мільйона

Ревізія.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 281 тис. грн у Любарській районній державній лікарні ветеринарної медицини. Про це повідомила пресслужа Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Фахівці управління провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності лікарні за період  з 01.01.2016 року по 30.09.2019 рік.

«Аудитори з’ясували, що через безоплатно надані ветеринарні послуги, які надаються на платній основі, ветлікарня недоотримала власних надходжень на суму понад 152 тис. грн. Окрім того, за рахунок коштів загального фонду ветлікарні покрито видатки на оплату праці та сплату єдиного соціального внеску працівників, залучених до надання платних послуг, на суму понад 120 тис. грн, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду. Серед іншого, незаконні витрати коштів через зайву виплату заробітної плати, нестача товарно-матеріальних цінностей тощо. Загальна сума таких порушень становила майже 9 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування встановлених порушень на суму понад 129 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності.Про результати ревізії повідомили правоохоронні органи.

Нагадаємо, у Хорошівській селищній раді під час ревізії знайшли порушення на понад 877 тисяч. Аудитори виявили майже півмільйона фінансових втрат у відділі освіти Малинської міськради.

Leave a Comment