Аудитори виявили майже півмільйона фінансових втрат у відділі освіти Малинської міськради

Аудитори виявили майже півмільйона фінансових втрат у відділі освіти Малинської міськради

Ревізія.

Житомирські аудитори виявили втрат на суму понад 458 тис. грн у відділі освіти виконкому Малинської міської ради. Про це повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Ревізія фінансово-господарської діяльності відділу освіти охопила період з 01.06.2016 по 30.04.2019.

«Аудитори встановили, що за рахунок бюджетних коштів, виділених на фінансування дошкільних навчальних закладів, відділ освіти здійснив видатків на харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на суму понад 146 тис. грн.

Через неперерахування  в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки, місцевий бюджет недоотримав понад 80 тис. грн.

Крім того, встановлені факти безпідставної виплати доплат працівникам за шкідливі умови праці, заробітної плати за невідпрацьований час, надбавок, що призвело до зайвих витрат на загальну суму понад 93 тис. грн.

Ще понад 45 тис. грн зайво витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних будівельних робіт», – йдеться у повідомленні.

Аудитори виявили низку інших порушень, пов’язаних із списанням продуктів харчування, проведенням оплати за фактично не отримані послуги із харчування учнів, покриттям витрат сторонніх юридичних осіб тощо.  Загальна сума цих порушень становила  94 тис. грн. Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 374 тис. грн.

«Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства. До установи застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.  Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи», – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, у житомирських бібліотеках аудитори виявили порушення на 275 тисяч. В обласній дитячій клінічній лікарні аудитори виявили порушень майже на півмільйона гривень. Після перевірки аудиторів 37 чиновників притягнули до відповідальності, одного – звільнили.

Leave a Comment