У Хорошівській селищній раді під час ревізії знайшли порушення на понад 877 тисяч

У Хорошівській селищній раді під час ревізії знайшли порушення на понад 877 тисяч

Ревізія.

Аудитори Житомирщини виявили фінансових порушень на суму майже 877 тис. грн у Хорошівській селищній раді. Про це повідомила пресслужба Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

“Фахівці провели ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Хорошівської селищної ради за період з 01.01.2017 по 30.06.2019. Зокрема, аудитори встановили порушення вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів, на загальну суму понад 647 тис. грн. Окрім того, виявлені порушення в частині недоотримання селищним бюджетом коштів на суму майже 102 тис. грн через неперерахування орендарями належної орендної плати за користування комунальним майном. Завищення підрядними організаціями вартості та обсягів підрядних робіт призвело до зайвого перерахування останнім понад 96 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Аудитори виявили й інші фінансові порушення, загальна сума яких становить майже 32 тис. грн. Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених порушень на загальну суму понад 797 тис. грн.

Селищному голові надіслали вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі. За недотримання вимог законодавства з фінансових питань одну посадову особу притягнули до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, у Баранівській міськраді під час ревізії знайшли порушення на понад чверть мільйона. Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч.

Leave a Comment