У Малині після святкування дня народження троє людей потрапили до лікарні

У Малині після святкування дня народження троє людей потрапили до лікарні

Зареєстрували спалах гострої кишкової інфекції.

У трьох жителів Малина, які 14 липня святкували день народженя у кафе «Ранчо», зареєстровані захворювання на гострі кишкові інфекції. Про це повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужбі.

«Хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні з діагнозом. Перебіг захворювання у всіх хворих середнього ступеня важкості. З метою локалізації та ліквідації спалаху ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області сумісно з міжрайонним відділом ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» проводиться комплекс протиепідемічних заходів», – йдеться у повідомленні.

Фахівці для лабораторних досліджень у кафе відібрали зразки питної води, взяли гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежили контактних осіб та встановили за ними медичне спостереження. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі тривають.Тимчасово припинена діяльність закладу.

Нагадаємо, у салатах, кашах та на руках кухарів шкільних їдалень знайшли бактерії кишкової палички. Майже 40 жителів області цьогоріч постраждали через спалахи кишкових інфекцій.

Leave a Comment