У міськраді розповіли, хто зможе потрапити на оздоровлення до табору Супутник безкоштовно

У міськраді розповіли, хто зможе потрапити на оздоровлення до табору Супутник безкоштовно

За рахунок коштів міського бюджету.

Трохи більше трьох місяців залишилося до початку літніх канікул. Оздоровлення, відпочинок, веселе та пізнавальне проведення літнього часу у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» для певних категорій дітей буде безкоштовним. Члени виконавчого комітету затвердили порядок направлення дітей Житомирської міської ОТГ до ПЗОВ «Супутник» у ході засідання 19 лютого. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук повідомила, що за рахунок коштів міського бюджету будуть забезпечені відпочинком діти з числа:

  • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;
  • дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО та ООС, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО та ООС, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в АТО та ООС; дітей із сімей учасників АТО та ООС;
  • дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;
  • талановитих та обдарованих дітей.

Перевагу в направленні на відпочинок у ПЗОВ «Супутник» матимуть діти пільгових категорій, які не оздоровлювалися в даному закладі в минулому році. Прийом заявок розпочнеться вже незабаром – 2 березня 2020 року. Консультацію щодо направлення дітей пільгових категорій на відпочинок у ПЗОВ «Супутник» можна отримати у виконавчих органах міської ради.

Нагадаємо, депутати виділили гроші на капремонт покрівлі табору “Супутник”. Продукти для “Супутника” купували у чоловіка директорки табору.

 

Leave a Comment