У Новограді хочуть, щоб рятувальники платили за землю як підприємці

У Новограді хочуть, щоб рятувальники платили за землю як підприємці

Міськрада не хоче давати пільгу.

Новоград-Волинська міська рада збирається відмовити у пільзі на сплату земельного податку місцевим рятувальникам. Відповідний проект рішення сесії оприлюднений на сайті міськради.

«Розглянувши звернення Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, міська рада вирішила відмовити у наданні пільги зі сплати земельного податку у 2018 році Управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області», – йдеться у документі.

Як повідомили «Вголос.Zt» у Новоград-Волинському міськрайонному відділі Управління ДСНС у Житомирській області, мова йде про територію державної пожежно-рятувальної частини №10 міста.

«В нас своєї бухгалтерії у Новограді-Волинському немає. Є лише в обласному управлінні. Саме управління щороку звертається із таким проханням до Новоград-Волинської міськради. Минулого року, до речі, міська рада так само відмовила нам у пільзі», – сказав начальник державної пожежно-рятувальної частини №10 Новограда-Волинського Олексій Бойко.

Нагадаємо, що двоє депутатів Новоград-Волинської міської ради отримали 4 ділянки на березі Случі. Поки міська рада «оформляє» Парк Перемоги, землю приватизовують під будівництво.

Leave a Comment