Майже 408 тисяч витратить Житомирський район на пільговиків у 2018 році

Майже 408 тисяч витратить Житомирський район на пільговиків у 2018 році

Гроші виділять на проїзд, телефон та путівки.

Житомирська районна рада передбачить у бюджеті наступного року 407 тис. 800 грн на надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2018 рік. Проект відповідної однойменної програми розміщено на сайті райради.

«Згідно з даними Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків право на пільги по Житомирському району (за виключенням пільговиків Станишівської та Тетерівської об’єднаних територіальних громад) станом на 01.11.2017 р. мають 14 тис. 530 чол.», – йдеться у документі.

Найбільша за кількістю категорія пільговиків у районі — пенсіонери. Станом на 1 листопада, їх налічувалося 8 тис. 264 чоловіка. Друга за чисельністю категорія — інваліди І, ІІ та ІІІ групи. Таких громадян у Житомирському районі аж 1 тис. 783 чоловіка.

Проектом програми передбачено встановлення телефонів пільговикам, відшкодування знижки на абонплату, проїзд у приміському транспорті та путівки.

Нагадаємо, що Житомирщині до кінця року не вистачає грошей на пільги та субсидії. У Кабміні вирішили забрати майже 7 млн грн у житомирських пільговиків.

Leave a Comment