У Новограді офіційно дозволять брати гроші у школах

У Новограді офіційно дозволять брати гроші у школах

За оренду зали та продовжений день.

Новоград-Волинська міська рада планує дозволити школам міста надавати платні послуги. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міськради.

«Затвердити Положення про порядок надання платних освітніх послуг закладами загальної середньої освіти міста», – йдеться у документі.

Згідно із положенням, кошти дозволять брати за підготовку абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади та учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Окрім цього, школам Новограда-Волинського планують дозволити стягувати плату за групу продовженого дня та заходи у позанавчальний час. Віднині адміністрації шкіл можна буде також брати гроші за концертно-видовищні заходи тощо.

За підготовку до вступу у вузи та зовнішнього незалежного оцінювання, тренінги та гуртки не братимуть з дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа.

Нагадаємо, що житомирянин пропонує зробити паркування біля Житнього ринку платним. Стало відомо, скільки зароблятимуть лікарі, які уклали максимальну кількість угод.

Leave a Comment