У Новограді провалили сесію, на якій мали розглядати питання про дострокове припинення повноважень міського голови

У Новограді провалили сесію, на якій мали розглядати питання про дострокове припинення повноважень міського голови

Із 34 депутатів з`явилося лише 11 народних обранців.

Позачергова двадцять восьма сесія Новоград-волинської міської,  на розгляд якої було внесено питання «Про дострокове припинення повноважень міського голови Весельського В.Л.», не відбулася через відсутність кворуму.  Про це повідомили у відділі інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

“10 грудня  о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад мала розпочати свою роботу позачергова двадцять восьма сесія міської ради сьомого скликання, на розгляд якої було внесено питання «Про дострокове припинення повноважень міського голови Весельського В.Л.».  Однак, із 34 депутатів міської ради на позачергову сесію з`явилося лише 11 народних обранців. Відповідно до частини 12 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. Згідно статті 14 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання пленарне засідання Ради проводиться, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального складу міської ради. Отже, сесія була неповноважна”, – йдеться у повідомленні.

До слова, чергове засідання сесії відбудеться 20 грудня.

Нагадаємо,мера Новограда суд визнав винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Секретаря Новоград-Волинської міськради суд поновив на посаді. Меру Новограда депутати висловили недовіру і він пішов на лікарняний.

 

Leave a Comment