У Новограді розпочали ремонт дороги на центральних вулицях за 14 мільйонів

У місті Новоград-Волинський стартував капітальний ремонт доріг на вулицях Житомирська, Пушкіна та Шевченка. Про це повідомила пресслужба облдержадмінастрації управління дорожнього будівництва та інфраструктури.

«Капітальний ремонт буде проходити по вулиці Шевченка від будинку №5/1 до будинку №37/2, вулиці Пушкіна до будинку №36, вулиці Житомирська до будинку №55. Підрядником відповідно до тендерних закупівель визначено ТОВ «Асфальт – плюс». Загальна вартість ремонту складе 14,2 млн грн. Наразі підрядник демонтує бордюри та за кілька днів розпочне ремонт асфальтового покриття», – йдеться у повідомленні.

Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Асфальт – плюс» зареєстроване у Житомирі. Керівник – Петросян Размік Ванікович, уставний капітал фірми – 5 тис. грн. Нагадаємо, капітальні ремонти вулиць проходять також у Житомирі по вулиці Сергія Параджанова та Велика Бердичівська та у Коростені по вулиці Сергія Кемського.

Нагадаємо, за майже 20 мільйонів ремонтують дорогу по Великій Бердичівській у Житомирі. Житомирянка на виконкомі звернулася до Сухомлина через дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *