У Новогуйвинській селищній раді приховують інформацію про надання в оренду земельних ділянок

У Новогуйвинській селищній раді приховують інформацію про надання в оренду комунальних земель сільськогосподарського призначення. Такий висновок можна зробити на підставі відповіді на запит «Вголос.Zt».

Ще 25 травня 2022 року редакція «Вголос.Zt» надіслала інфомаційний запит секретарю Новогуйвинської селищної ради Олександру Ловинюку щодо комунальних земель сільськогогосподарського призначення. Ми поцікавилися у керівництва селищної ради, скільки таких ділянок є на території громади, які з них перебувають в оренді і скільки коштів надходить від цієї операції до місцевого бюджету.

В той же час, у відповіді на запит секретар селищної ради відмовився надавати відповідь на поставлені питання. На його думку, посадові особи селищної ради, як і сам секретар Новогуйвинської селищної ради, «не є суб’єктами владних повноважень». А отже, на його думку, не можуть надати даної інформації. Примітно, що у тексті запиту йшлося також про рішення, якими селищна рада передавала в оренду ту чи іншу земельну ділянку. Дуже дивно, що секретар селищної ради не має інформації про рішення, прийняті сесіями та виконавчими комітетами ради, на яких він, згідно із посадовими обов’язками, має головувати.

Користуючись нагодою, хочемо звернутися до правоохоронних органів із проханням дати правову оцінку вмотивованості чи невмотивованості відмови журналісту «Вголос.Zt» у наданні інформації секретарем Новогуйвинської селищної ради. Згідно із чинним законодавством, невмотивована відмова журналісту у наданні інформації може бути розцінена як перешкоджання професійній діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *