У Оліївській сільраді не хочуть розповідати, на що витратили 200 тисяч

У Оліївській сільській раді не відповіли на запит «Вголос.Zt» щодо того, скільки грошей витратили на святкування у громаді новорічних та різдвяних свят. Так само, як і не відповіли, куди пішли 198 тисяч гривень з бюджету громади, передбачені на друк сувенірної продукції.

Перший запит щодо зазначених питань «Вголос.Zt» направив на електронну адресу керівництва Оліївської сільської ради, вказаної на їхньому сайті ще 9 січня. За тиждень, 16 січня, його було продубльовано на загальну пошту сільради. Однак і на нього відповіді не надійшло. Попри те, що законом встановлені чіткі вимоги щодо термінів розгляду інформаційних запитів та відповіді на них.

Схоже, що у Оліївській сільській раді або не мають відповіді на поставлені запитання або просто послуговуються своїм, суто внутрішнім, законодавством.

Нагадаємо, що Оліївська сільська рада привітала своїх жителів календарями за 200 тисяч із бюджету. Їх надрукували на фірмі, яка пов’язана із депутатом Житомирської обласної ради від партії «Пропозиція» Русланом Годованим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *