У Овручі затримали грибників, які перетинали кордон з Білоруссю

У Овручі затримали грибників, які перетинали кордон з Білоруссю

Вони приїхали зі столиці.

Прикордонники відділу «Овруч» під час виконання завдань з охорони кордону затримали групу осіб, яка, нехтуючи чинним законодавством, мала намір порушити кордон. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Держприкордонслужби.

«П’ятеро громадян України, як надалі з’ясувалось жителі Києва, прибули на Житомирщину для збору дикоросів. З наміром якнайбільше зібрати «дарів природи» троє чоловіків та дві жінки здійснили спробу незаконно перетнути кордон та зайти на територію Білорусі. На заваді дій правопорушників став прикордонний наряд», йдеться у повідомленні.

Відносно «грибників» складено адміністративні документи за порушення ст. 2041 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Санкція частини якої, за групове порушення кордону, передбачає покарання у вигляді штрафу від 8500 до 13600 гривень або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб. Рішення прийме суд.

Нагадаємо, що прикордонники затримали чоловіків, які назбирали понад 200 кг радіаційних ягід на продаж. На кордоні затримали росіянина з підробленим ПЛР-тестом.

Leave a Comment