Комунальники Новогуйвинської ОТГ завищували тарифи на воду і тепло, ‒ Держпродспоживслужба

Комунальники Новогуйвинської ОТГ завищували тарифи на воду і тепло, ‒ Держпродспоживслужба

Підприємство зобов’язали повернути кошти жителям.

Держпродспоживслужба Житомирської області визнала завищеними тарифи на водопостачання, водовідведення і теплопостачання у селищі Озерне Новогуйвинської ОТГ. Про це на своїй сторінці у Facebook із посиланням на припис написала жителька Озерного Марина Гаричева.

Постачальником згаданих вище послуг є КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради. Перевірку Держпродспоживслужба області проводила на підставі колективного звернення двох житлових будинків смт Озерне.

За результатами перевірки було направлено припис комунальному підприємству, селищній раді та облдержадміністрації. Даним документом Держпродспоживслужба зобов’язала комунальників здійснити перерахунки споживачам за послуги централізованого опалення, водопостачання та водовідведення. Одночасно із цим, комунальники мають розрахувати новий тариф на згадані вище послуги та затвердити його рішенням Новогуйвинської селищної ради.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді визнали безпідставним підвищення тарифу на вивезення рідких побутових відходів. Фракція «Сила і Честь» у Житомирській міській раді вважає необґрунтованим підвищення тарифу на вивезення сміття.

Leave a Comment