У парковій зоні Коростишева дали “покористуватися” товариству гідроспоруду за 51 млн грн

У парковій зоні Коростишева дали “покористуватися” товариству гідроспоруду за 51 млн грн

Прокуратура вимагає повернути об’єкт громаді.

Прокуратура Житомирщини вимагає повернути територіальній громаді гідроспоруду вартістю понад 51 млн грн. Про це повідомила пресслужба відомства.

Коростишівською місцевою прокуратурою, в інтересах об’єднаної територіальної громади, заявлено позов про визнання недійсним укладеного із товариством з обмеженою відповідальністю договору встановлення сервітуту та додаткової угоди до нього щодо користування гідроспорудою у парковій зоні міста Коростишева та її повернення громаді.

Установлено, що у серпні 2015 року товариству безпідставно передана в користування гідроспоруда та складові частини до неї, загальною площею майже 2 тисячі кв. м балансовою вартістю понад 51 млн грн, що на р. Тетерів у межах центрального парку відпочинку міста Коростишева.

Зокрема, гідротехнічна споруда, яка належить до комунальної власності та перебуває на балансі Коростишівської ОТГ, передана у користування з порушенням Цивільного кодексу України та іншого спеціального законодавства (без проведення аукціону, визначення орендної плати тощо)”, – йдеться у повідомленні.

Місцевою прокуратурою, з метою усунення виявлених порушень, заявлено позов до суду. Наразі Господарським судом Житомирської області справу прийнято до провадження.

Нагадаємо, на півночі області товариство самовільно захопило земельні ділянки вартістю 13 млн грн. У Коростенському районі  сільськогосподарське підприємство  самовільно захопило 80 гектарів угідь.

Leave a Comment