У рейтингу фінансової спроможності Житомир 8-й з 12-ти

Житомирська міська територіальна громада посіла 8 із 12 місць у рейтингу фінансової спроможності серед ОТГ, сформованих навколо обласних центрів. Про це свідчать результати дослідження Центру спільних дій.

Аналітики Центру спільних дій проаналізували, чи вистачає органам місцевого самоврядування грошей для виконання своїх повноважень, та створили рейтинг фінансової спроможності територіальних громад обласних центрів. Він показує, наскільки ефективно ОМС нарощували свій фінансовий потенціал у 2018 -2021 роках.

Рейтинг складений на основі 10 індикаторів, за кожен із яких присуджувався низький, середній або високий рівень спроможності. Детально ознайомитись із методологією дослідження можна за посиланням.

У 2021 році Житомирська ОТГ розділила в рейтингу 8-те місце з 12 можливих із ще чотирма громадами: Івано-Франківською, Рівненською, Ужгородською та Хмельницькою. Поступилися таким обласним центрам як Черкаси та Чернігів. Очолила цьогорічний рейтинг Дніпровська міська територіальна громада.

Нагадаємо, що екс-голова ОДА Ігор Гундич отримав 0,9 із 10 можливих балів за виконання «програмних» документів. У рейтингу «Е-data» Житомир програв Андрушівці, Овручу та Чуднову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *