У рейтингу губернаторів Гундич отримав 0,9 балів із 10 «за виконання програмних документів»

Видання Апостроф оприлюднило рейтинг керівників облдержадміністрацій, у якому продемонстрували, хто з голів ОДА найкраще виконував свої обов’язки за 9 місяців 2018 року. Відповідно до рейтингу, голова Житомирської ОДА Гундич Ігор посів 7 місце із 17 можливих.
За виконання програмних документів Гундич отримав … 0,9 балів із 10 балів, за економічну ефективність 3,9 із 10, комунікаційну політику і медіа-активність – 8,8 із 10, загальний бал – 4,5 із 10.

«До аналізу були взяті керівники, які перебувають на посаді не менше, ніж півроку. Таких губернаторів на сьогоднішній день – 17.Основу методології складають три базові компоненти: виконання та звітування про реалізацію Стратегії розвитку регіонів; виконання обласного бюджету; комунікаційна політика і медіа-активність. Максимальний бал за кожну складову рейтингу – 10 балів», – пояснили автори рейтингу.

Нагадаємо, Сухомлин потрапив до рейтингу мерів-інноваторів через літеру «Ж» та валідатори. Житомир продовжує падати у рейтингу інвестиційної ефективності міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *