Житомирська міськрада прийме від держави у комунальну власність заклади профтехосвіти

Житомирська міська рада прийме із державної власності у комунальну 5 закладів професійно-технічної освіти. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Надати згоду на прийняття з державної в комунальну власність Житомирської міської територіальної громади цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за умови використовувати такі об’єкти за цільовим призначенням і не відчужувати їх у приватну власність», ‒ йдеться у документі.

Подібні рішення міська рада вже приймала двічі у році, що минає. Так, рішення про згоду на прийняття закладів профтехосвіти затверджувалися сесією у березні та червні.

У комунальну власність приймуть Житомирський професійний політехнічний ліцей, Центр сфери обслуговування, Житомирське вище професійно-технічне училище, Центр професійно-технічної освіти та Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення.

Нагадаємо, що за підвищення кваліфікації житомирських вчителів у 2022 році з бюджету мають витратити майже 700 тис. грн. Обласна рада передасть Житомиру будівлю, яку в мерії вже 6 років готові прийняти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *